Monsterboard

Naispuolisia Lordi-faneja??

Täällä voi keskustella suomeksi kaikenlaisesta Lordiin liittyvästä.

Moderators: Hemitys, psyanide

Postby Abira » Sat Jan 19, 2008 12:54 pm

Minäkin luen itseni naispuoliseksi. Mutta entisessä elämässäni olin luultavasti mies. Kaikki merkit viittaavat siihen, vaikka en mikään poikatyttö olekaan.
User avatar
Abira
 
Posts: 82
Joined: Thu Jan 03, 2008 11:30 am

Postby Sweet pain » Sat Jan 19, 2008 6:18 pm

Tyttösiähän tässä ollaan ^^ Ja ylpeitä :mrgreen:
Sweet pain
 
Posts: 76
Joined: Fri Dec 28, 2007 3:08 pm
Location: It snows in...?

Postby ^Taisku^ » Sun Jan 20, 2008 4:17 pm

Täältä ilmoittautuu taas yksi tytteli. :mrgreen:
^Taisku^
 
Posts: 6
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:29 pm

Postby Kitdi » Thu Jan 24, 2008 5:09 pm

Tyttö, tyttö... Olen tietysti tyttö. :D
User avatar
Kitdi
 
Posts: 22
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:19 pm

Postby mykkähiihtäjä- » Mon Feb 18, 2008 7:52 pm

tyttö olen :)
R.I.P. H <//3 I'll never leave you lonely<3
User avatar
mykkähiihtäjä-
 
Posts: 122
Joined: Sat Feb 09, 2008 2:36 pm
Location: Loviisa

Postby Sartsu » Tue Mar 18, 2008 3:49 am

Täällä ja erikoisuutena voin mainita: Ikää pian 37.v.

Vannoutunut Lordi-fani, kybällä.
Amen, onhan tukka hyvin? ;-)
Sartsu
 
Posts: 54
Joined: Thu Nov 29, 2007 1:28 am

Postby eneyra » Tue Apr 29, 2008 5:24 pm

Cold Ethyl wrote:onhan meitä vaikka kuinka. :)


Kyllähän meitä varmasti on ja paljon täällä ilmoittautuu taas yksi naispuoleinen vannoutunut Lordi-fani
Kita ja kalma rocks!!!!!
User avatar
eneyra
 
Posts: 97
Joined: Sat Apr 26, 2008 7:18 pm

Postby Jezebel » Sun Apr 05, 2009 4:13 pm

Täällä näin. :wink:
Eirikur Hauksson: Hello Reykjavik! Are you out there? I said: Are You Out There?

Brent Jansen: Oh, for Christ's sake Eirikur! Put on your glasses!
User avatar
Jezebel
 
Posts: 235
Joined: Sun Apr 05, 2009 3:45 pm
Location: The random tuppukylä in nowhere. Birthday: 13.1

Postby Evil-Love » Sun Apr 05, 2009 5:12 pm

Täällä taas yks :twisted: :lol: <3 LORDI<3
22.3.2009<3
Lordi is my bich!!!<3
And I`m the Lordi`s Pet!<3
User avatar
Evil-Love
 
Posts: 37
Joined: Wed Mar 25, 2009 6:43 pm

Postby VL » Sun Apr 05, 2009 7:02 pm

Olen minäkin naispuoleinen fani. Ainakin ulkonäön perusteella.
Olen parsa.
User avatar
VL
 
Posts: 130
Joined: Tue Sep 23, 2008 8:06 pm

Postby Ikia » Sun Apr 05, 2009 7:14 pm

Täälä tyttö!
Oh no, it is everything they said it was
Oh no, I am all the things they said I was
User avatar
Ikia
 
Posts: 116
Joined: Tue Feb 10, 2009 6:19 pm
Location: Udfghiudfsg.

Postby Lady Red » Sun Apr 05, 2009 8:09 pm

Tyttö, tyttö, tyttö täällä!
She pulls the trigger and the bullet...won...
User avatar
Lady Red
 
Posts: 263
Joined: Sun Nov 23, 2008 11:02 pm

Postby Hihhuliini » Mon Apr 06, 2009 2:26 pm

Täältäki löytyis yks Lordi- fani joka synty tytöks... :wink:
meitähän on kukkurakaupalla...
-Olen mies ja perseenhelutus kiinnostaa kyllä...
Edit: Kalma
User avatar
Hihhuliini
 
Posts: 229
Joined: Sat Sep 20, 2008 5:07 pm
Location: Linnunrata

Postby Marvell » Mon Apr 06, 2009 4:06 pm

Kyllähän sitä yksi vannoutunut Amen ja Kita - fani kimma ollan, ikääki jopa 13! :lol:
He stole my heart.. and ate it.
User avatar
Marvell
 
Posts: 121
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:41 pm
Location: Amenin sylissä

Postby WeirdCreature » Wed Apr 08, 2009 10:06 pm

Mä oon naispuolinen Lordi-fani :)
- Is something wrong?
- Of course there is.
- You're still alive..
- But do I deserve to be?
User avatar
WeirdCreature
 
Posts: 409
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:11 pm

Postby Hihhuliini » Fri Apr 10, 2009 12:55 pm

Ilmotan kans kamuni! Kireme on 13w tytteliini...
-Olen mies ja perseenhelutus kiinnostaa kyllä...
Edit: Kalma
User avatar
Hihhuliini
 
Posts: 229
Joined: Sat Sep 20, 2008 5:07 pm
Location: Linnunrata

Postby Mrs-Angel » Fri Apr 10, 2009 3:12 pm

Tyttö se täälläkin.
"Setä näyttää, että näin tehdään" - Mr. Lordi
User avatar
Mrs-Angel
 
Posts: 50
Joined: Sun Mar 01, 2009 3:49 pm
Location: Jossain täällä Suomessa..

Postby Obake~ » Thu May 21, 2009 10:10 pm

Minä myös! Minä! Minä! *viittaa kuin koulussa*
~Obake-chan was here~
Obake~
 
Posts: 3
Joined: Thu May 21, 2009 7:21 pm
Location: Selkäsi takana.

Postby FFD » Tue Jun 09, 2009 8:58 pm

Tunnustan !! :twisted:
Image
User avatar
FFD
 
Posts: 108
Joined: Mon Jan 26, 2009 9:35 pm

Postby -Delilah- » Tue Sep 08, 2009 7:41 pm

Tyttö täällä taas terve. 8)
"Kuka helvetti tuo kanan festareille?"
-Delilah-
 
Posts: 96
Joined: Mon Sep 07, 2009 6:38 pm

Postby BloodRedSandgirl » Wed Sep 09, 2009 4:12 pm

Joo kattokaa nimimerkkii... :D Tyttö oon :wink:
Image
Ya better pucker up, and open wide, and take it cause we love you
BloodRedSandgirl
 
Posts: 495
Joined: Fri Sep 04, 2009 7:53 am
Location: Joensuu

Postby -Evilyn- » Wed Sep 09, 2009 6:15 pm

Joo täällä taasen yks naispuolinen. :twisted:
"Pellolla oli hevosia, jotka puhui mulle"
-Evilyn-
 
Posts: 356
Joined: Wed Sep 02, 2009 7:04 pm

Postby MissPet » Fri Sep 11, 2009 7:28 pm

Yhdyn edellisiin. Naisiahan täällä ruudun tällä puolen ollaan, vaikka kaverit sitä vähän epäilevät.. (:
User avatar
MissPet
 
Posts: 69
Joined: Tue Sep 08, 2009 5:33 pm
Location: Kotka/Hamina, Finland

Postby Dingo » Tue Dec 08, 2009 6:34 pm

Täältäkin löytyy yksi likka joka fanittelee Lordia : D
Dingo
 
Posts: 45
Joined: Tue Dec 08, 2009 6:02 pm
Location: Rovaniemi

Postby Velociraptor94 » Fri Dec 11, 2009 9:32 am

Juup...naispuolinen ollaan vaiks nimest vois päätel iha muut... :twisted:
Syvä ahdistus painaa mieltä ja kehoa.
Mikään ei tehoa,
mä vaan ajattelen sinua ja minua
Mikä meni pieleen?
Sun kaunis kuvasi jää syvälle mun mieleen
Mangekyō Sharingan
User avatar
Velociraptor94
 
Posts: 411
Joined: Sun Dec 28, 2008 4:13 pm
Location: Mu Araen

PreviousNext

Return to Yleinen keskustelu


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests